نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری: امروزه اکثریت شرکتهای پیمانکاری از مشکلاتی نظیر پیش بینی قیمت تمام شده پروژه هایی که قصد دارند در آن شرکت کنند و همچنین تحت کنترل درآوردن هزینه های پروژه در طول انجام آن و محاسبه انحرافات بهای تمام شده ، از محاسبات اولیه پیمانکار از دیگر مشکلات پیمانکاران است.نرم افزار حسابداری و مالی اداری ساما سیستم امکان پیش بینی قیمت تمام شده پروژه ها و کنترل آن در طول انجام پروژه و محاسبه انحرافات آن همچنین امکان تهیه صورت وضعیت موقت و نهایی را برای پیمانکاران فراهم می سازد.

همچنین لازم به توضیح است که این شرکت برای پیمانکاران پک نرم افزاری که شامل حسابداری –خزانه داری-خرید-پیمانکاری را پیشنهاد می نماید همچنین پک عمومی و مدیریت این شرکت در ارتقاء هرچه بهتر کیفیت کارها به این گونه شرکتها کمک خواهد نمود.

مشخصات پک مدیریت:

این پک از محصولات ساما سیستم شامل نرم افزارهای اعمال مدیریت جهت اداره هر چه بهتر سازمانها و شرکتها است که در ذیل هر کدام از آنها توضیح داده می شود:

۱-نرم افزار crm:

این نرم افزار جهت کنترل و مدیریت و ارتباط مستمر با مشتریان طراحی گردیده است به گونه ای که با استفاده از این نرم افزار بنگاه های اقتصادی می توانند گزارشات متنوعی بابت مشتریان خود داشته باشند.به عنوان مثال گزارش از مشتریان ناراضی و راضی از مجموعه و دلیل نارضایتی و رضایتنمدی آنان همچنین بهترین و بیشترین محصولات فروخته شده و… از مشتریان خود داشته باشند.به عبارت دیگر این نرم افزار به آنها جهت حفظ بازار فروش خود در شرایط رقابتی کمک می نماید.

۲-نرم افزار مدیریت:

این نرم افزار به مدیران ارشد و میانی جهت تنظیم تقویم کاری و مدیریت نیروهای تحت نظر کمک می نماید.

۳-مدیریت اسناد:

این نرم افزار به مدیران مالی جهت انجام اقدامات اصلاحی بر روی اسناد سایر زیر سیستمهای نرم افزار بدون هیچ گونه محدودیت و کنترل داخلی کمک می نماید.

۴-مدیریت بازاریابی:

این نرم افزار برای شرکتهایی که از روش بازاریابی مستقیم برای مشتریان خود استفاده می نمایندجهت کنترل و مدیریت بر روی بازاریابان استفاده می شود.

۵-مدیریت مالی:

این نرم افزار مدیران یک شرکت را در تهیه گزارشات مدیریتی از روی صورتهای مالی آنها کمک می نماید.به عنوان مثال تهیه گزارشات مدیریت مالی شامل اهرمهای مالی و عملیاتی و نسبتهای مالی شامل نسبت جاری و آنی و دوره وصول مطالبات و سرمایه در گردش و نقطه سر به سر هر محصول و …

۶-صورتهای مالی:

این نرم افزار صورتهای مالی اساسی را بر طبق استاندارد حسابداری شماره یک تهیه و به همراه یادداشتهای توضیحی در اختیار استفاده کنندگان آن قرار می دهد.

مشخصات پک عمومی:

این پک از نرم افزار جامع ساما سیستم شامل امکانات و ابزارهایی برای تسهیل امور مختلف مالی و اداری در بنگاه های اقتصادی می گردد که شامل موارد ذیل است:

۱-  دبیرخانه:

این نرم افزار به شرکتها امکان حذف کاغذ در مکاتبات اداری درون سازمانی را خواهد داد و به عبارت دیگر برقراری اتوماسیون اداری توسط این نرم افزار قابل اجراست.همچنین امکان ذخیره سازی و بازیابی مستندات مالی مربوط به هر سند حسابداری توسط این نرم افزار قابل انجام است.

۲-دارایی ثابت:

این نرم افزار امکاناتی را راجع به داراییهای ثابت در اختیار شرکت به شرح ذیل قرار می دهد:

  • امکان طبقه بندی داراییهای ثابت و محاسبه استهلاک و تجدید ارزیابی آن.
  • امکان پیاده سازی سیستم تعمیرات پیشگیرانه توسط کنترل کیفیت
  • امکان ارائه گزارش تعمیرات ماشین آلات و داراییهای ثابت
  • امکان صدور انواع سند حسابداری

۳-اعتبارات اسنادی:

با استفاده از این نرم افزار شرکتها می توانند کلیه امور صادرات و واردات خود را از آغاز تا پایان مدیریت نمایند و برخی امکانات آن شامل موارد ذیل است:

  • امکان مشخص نمودن روش واردات شامل زمان و مکان تحویل کالا
  • نحوه تسویه حساب خرید خارجی شامل تسویه نقدی و یا گشایش اعتبار اسنادی
  • تعیین نوع و نرخ ارزهای مختلف در طول انجام جریان واردات و صادرات و تبدیل آن به ریال
  • تفکیک عملیات گمرکی و تعیین موقعیت مکانی کالاها
  • صدور انواع سند حسابداری در طول مسیر فرآیند واردات و صادرات و…
ارسال یک پیام
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com